‌وزارت راه و شهرسازی: برای جذب اعتبارات با سازمان برنامه و بودجه تعامل داریم‌

وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: این وزارتخانه به منظور جذب اعتبارات با سازمان برنامه و بودجه تعامل لازم را دارد و پیگیری‌های لازم در حال انجام است.

‌به گزارش خبرگزاری فارس، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: وزارت راه و شهرسازی به منظور جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف با سازمان برنامه و بودجه تعامل لازم را دارد و مصاحبه صورت گرفته توسط مدیرعامل انجمن خیرین راه و ترابری در خصوص رجوع به کمیسیون اصل ٩٠ برای دریافت اعتبارات، موضع رسمی این وزارتخانه نیست.

این اطلاعیه تأکید کرد: وزارت راه و شهرسازی همچنان گذشته با بخش‌های مختلف دولت برای پیشبرد امور همکاری و تعامل لازم را دارد.

بنابراین گزارش انجمن خیرین راه و ترابری یک تشکل مرد نهاد است که به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند، آسیب دیده و محروم توسط جمعی از خیرین تشکیل شده است و آماده ارائه خدمات، جذب و هدایت کمک‌های فکری، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه است.

مدیر انجمن خیرین راه و ترابری در گفتگویی اعلام کرده بود که برای دریافت اعتبارات حاصل از جرایم رانندگی به کمیسیون اصل ٩٠ رجوع کرده‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *