چندین واحد مسکن محرومان احداثی سپاه در رشت تحویل مالکان شد

گروه استان‌ها- چندین واحد مسکن محرومان امروز توسط سپاه قدس گیلان در شهرستان رشت افتتاح و تحویل مالکان شد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، چندین واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امروز با حضور سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان، فرمانده سپاه رشت، مدیرکل کمیته امداد و جمعی دیگر از مسئولان، افتتاح و به صاحبان آنها تحویل داده شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه مراسم افتتاح چند واحد مسکن محرومان در شهرستان رشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد سردار سلیمانی اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال 130 واحد مسکن مددجویان کمیته مداد به‌همت سپاه استان و بسیج و خیران برای مردم گیلان افتتاح شد.

سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به اینکه 10 واحد از 130 واحد مذکور امروز در شهرستان رشت افتتاح می‌شود بیان کرد: 42 میلیون تومان اعتبار لازم برای ساخت این واحدها توسط کمیته امداد استان و مابقی نیز توسط سپاه و خیران تامین شد و تلاش داریم که تا چند سال آینده معضل مسکن محرومان را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه انجام اینگونه کارها و خدمت کردن به محرومان در زندگی برای انسان ماندگار بوده و توشه آخرت او محسوب می‌شود تصریح کرد: نجات یک خانواده در بحران اقتصادی فعلی کشور بسیار ارزشمند است و از تمام دست‌اندرکاران این اقدام قدردانی می‌کنم و امیدوارم این خانه‌ها مایه خیر و برکت باشد.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت نیز در این مراسم با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس امسال 480 برنامه شامل 80 برنامه محوری در دستور کار داریم که افتتاح 10 واحد مسکن محرومان تحت پوشش کمیته امداد بخشی از آن است گفت: رفع مشکلات مردم و محرومیت‌زدایی همواره مورد توجه سپاه بوده است.

سیداکبر قاسمی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات لازم جهت افتتاح این واحدها توسط سپاه و در قالب هدیه مقام معظم رهبری تامین شد افزود: هزینه ساخت هر واحد 85 میلیون تومان است که بخشی توسط کمیته امداد و مابقی نیز توسط خیران و بخشداران و دهیاران تامین شد.

وی با اشاره به اینکه ساخت 42 واحد مسکن محرومان برعهده سپاه رشت گذاشته شده بود خاطرنشان کرد: از این میزان، تعداد 25 واحد تکمیل و تحویل داده شده و مابقی واحدها نیز حدود 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار است بخشی تا 25 مهر و مابقی نیز در هفته بسیج تکمیل و به‌‌دست نیازمندان رسانده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.