بیش از ۲۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در زنجان تخصیص یافت

اصغر اسماعیلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع آمار ثبت نام شدگان ۵۳ هزار و ۵۲۲ نفر به دلیل داشتن مالکیت شخصی، فرم ج قرمز، استفاده از تسهیلات بانکی در بخش مسکن، واریز نکردن آورده، عدم مراجعه و نداشتن پنج سال سابقه سکونت و غیره رد درخواست شدند.

به گفته این مسوول هفت هزار و ۹۴ نفر هم از طرح نهضت ملی مسکن در استان انصراف دادند.

وی سهمیه ابلاغی استان زنجان در قانون جهش تولید مسکن برای چهار سال را ۶۸ هزار و ۱۱۲ واحد مسکونی شامل مسکن حمایتی، مسکن روستایی، نوسازی بافت فرسوده و مسکن خودمالکی ذکر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: از کل ثبت نامی ها در سامانه نهضت ملی مسکن، تعداد متقاضیان حائز شرایط ۳۷ هزار و ۵۳۳ نفر بوده است.

این مسوول ادامه داد: تعداد واحدهای مسکونی شروع شده در قالب نهضت ملی مسکن در استان ۱۸ هزار و ۹۶ واحد است.

اسماعیلی با بیان اینکه تعداد واحدهای دارای قرارداد با سازنده در طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۱۸ هزار و ۶۹۶ واحد مسکونی است افزود: تعداد واحدهای تکمیل شده و یا در مرحله فونداسیون نیز ۱۷ هزار و ۸۲۸ واحد است.

وی تعداد واحد مسکونی اتمام و یا در مرحله اسکلت و سقف را ۱۷ هزار و ۴۴۲ واحد عنوان کرد و گفت: ۱۳ هزار و ۱۲۷ واحد نیر در مرحله اتمام و یا سفت کاری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خاطرنشان کرد: همچنین هفت هزار و ۷۶۷ زن سرپرست خانوار و پنج هزار و ۵۳۴ نفر هم تحت پوشش نهادهای حمایتی ( کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی) در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *