تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه وزرارت راه و شهرسازی در سال جاری

اسلامیان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی از تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه هزینه ای سال ۱۴۰۱ و رشد قابل ملاحظه بودجه هزینه ای سال ۱۴۰۲ این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، ایمان اسلامیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی به همراه ذیحساب و مدیرکل امور مالی و رئیس مرکز نوسازی و توسعه مدیریت و منابع انسانی و دیگر مدیران مربوط در ستاد وزارتخانه به منظور پیگیری مباحث بودجه ای مرتبط با وزارت متبوع در دفتر رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور حضور یافتند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نتایج این جلسه تصریح کرد: اهم این موضوعات پیگیری تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات هزینه ای سال ۱۴۰۱ و تصویب بودجه سال ۱۴۰۲ با رشد قابل ملاحظه با توجه به شرایط خاص بودجه ای کشور می باشد.

وی ادامه داد: همچنین موضوع‌های متعدد دیگری از جمله جذب سهمیه استخدامی جدید برای ستاد و استان‌ها و جذب تخصیص برای ردیف های اعتباری تامین و تجهیز ماشین آلات و… در دستور کار پیگیری قرار دارد.

اسلامیان اظهار امیدواری کرد که با راهبری وزیر راه و شهرسازی و پیگری های ویژه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشور ، اقدامات مثبت مالی و اجرایی در حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *