همکاری بنیاد مسکن و پست برای کدگذاری اراضی روستا‌ها

بنیادمسکن انقلاب اسلامی برای کدگذاری اراضی روستا‌ها با شرکت ملی پست تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

همکاری بنیاد مسکن و پست برای کدگذاری اراضی روستا‌هابه گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ تفاهم نامه این همکاری متقابل امروز همزمان با روزملی روستا بین محمدرضا شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رمضانعلی سبحانی فر مدیر عامل شرکت ملی پست امضاء شد.
این تفاهمنامه برای همکاری در پروژه ملی نشانی استاندارد مکانی (GNAF)، ارائه خدمات الکترونیک به نیابت از بنیاد مسکن به روستاییان و ایجاد زیرساخت‌های فروش اینترنتی محصولات روستایی و کمک به اقتصاد روستایی مبادله شده است.
سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با تأکید بر همکاری متقابل بنیاد و پست به منظور تسهیل ارائه خدمات به روستاییان و نقش خدمات غیر حضوری در رفاه روستاییان بر اجرای پروژه GNAF در روستاها، ایجاد بازار الکترونیکی فروش محصولات روستایی تاکید کرد.
همچنین مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیادمسکن انقلاب اسلامی با بیان برکات این تفاهم نامه برای خدمت رسانی هرچه بهتر به روستاییان گفت: از این پس با توجه به پراکندگی روستا‌ها در سطح کشور، تأمین بستر لازم برای ارائه خدمات فنی صدور پروانه ساختمان‌های روستایی، تعیین حدود وضعیت املاک روستایی، ارائه تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی، ارائه اسناد روستایی و … به صورت الکترونیک از طریق باجه‌های پستی فراهم می‌شود.
وی تأکید کرد: این خدمات می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های روستاییان، کاهش تردد روستاییان به شهر و در نتیجه صرفه جویی در زمان و هزینه‌های روستاییان و کاهش خطرات جاده‌ای شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *