وزیر راه و شهرسازی روز جهانی خلبان را به خلبانان تبریک گفت

وزیر راه و شهرسازی با صدور پیامی روز خلبان را به تمام خلبانان کشور تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی با صدور پیامی روز ششم اردیبهشت را با نام روز خلبان به همه خلبانان کشور تبریک گفت و افزود: این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش مؤثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

در پیام تبریک وی آمده است: امروز روز جهانی انسان‌هایی است که با استعانت از الطاف الهی، صدها کیلومتر سریع‌تر از مقتدرترین پرندگان خلقتش در آسمان نیلگون به پرواز در می‌آیند.

این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش مؤثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

بی‌شک بهره‌مندی از حضور و تخصص و تعهد بی‌مثال این عزیزان که با خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان در پهنه بی‌کران آسمان، برگ زرینی به کتاب سرشار از افتخار صنعت هواپیمایی کشور عزیزمان می‌افزایند، مایه مباهات است.

بدینوسیله ضمن تبریک روز جهانی خلبان، برای تمامی همکاران عزیز این عرصه در میهن اسلامی، توفیق روز افزون در تداوم خدمت صادقانه و همچنین سلامتی و بهروزی در کلیه شئونات زندگی از درگاه حق تعالی مسئلت می‌نمایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *