قیمت هر متر مربع مسکن حمایتی چند؟

سرپرست شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: قیمت هر متر مربع واحد‌های نهضت ملی مسکن حدود چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.
قیمت هر متر مربع مسکن حمایتی چند؟

به گزارش تهران بهشت، علیرضا جعفری گفت: پیشنهاداتی را برای کاهش هزینه تولید مسکن از طریق مدیریت زنجیره‌ای تولید مصالح ساختمانی با کیفیت در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

سرپرست شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: تکلیف شرکت عمران برای نهضت ملی مسکن ۶۰۸ هزار و ۴۴۵ واحد بوده که مسافت ۱۵ هزار هکتاری برای این طرح در نظر گرفته شده است.

تاکنون ۴ هزار ۸۳۳ متقاضی تایید صلاحیت شدند که باید افتتاح حساب کنند و از این تعداد فقط ۱۱۱ نفر، ۴۰ میلیون تومان خود را تکمیل کرده‌اند. ۳۸ هزار و ۸۷۸ مسکن مهر در شهر‌های جدید باقی مانده که برای اتمام آن‌ها ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که از طریق ایجاد ارزش افزوده و منابع داخلی برای آن‌ها اعتبار تامین خواهیم کرد.

همچنین در طرح نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید ۶۷۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند و تاکنون در سه هزار هکتار برای ۱۳۰ هزار واحد مسکن برنامه ریزی شده است. برای ساخت این واحد‌ها علاوه بر استفاده از ظرفیت سازندگان داخلی مذاکراتی نیز با سازندگان و شرکت‌های ساختمانی کشور چین و ترکیه صورت گرفته است.

پیش از این اعلام شده بود که واحد‌های مسکن ملی و نهضت ملی مسکن در قالب پروژه‌های جهش تولید ادغام شده است./ باشگاه خبرنگاران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *