واحدهای تکمیل شده مسکن بدون انتظار تحویل داده می‌شود

به گزارش ایرنا، «خلیل محبت خواه» در گفت‌وگویی اظهار داشت: برخی از واحدهای پردیس نواقصی داشته که اگر نواقص مربوط به پیمانکار بوده توسط شرکت عمران تکمیل می‌شود، ولی باید درخواست انشعاب گاز، برق و آب توسط متقاضی اقدام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: با مصوبه شورای عالی مسکن مقرر شد هزینه‌های شرکت گاز طبق روال گذشته به‌صورت تضمینی توسط عمران پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه حق انشعاب گاز از سال ۹۰ تاکنون سی برابر رشد داشته است، بیان کرد: طبق مصوبه شورای مسکن و دعوت از ۲۰ مهندس خوشنام از سازمان نظام مهندسی، مقرر شد تا مهندسان به صورت مقیم واحدهای تحویلی را طبق قیمت پایین‌تری تایید کنند.

محبت خواه با هشدار به سوداگران مسکن پردیس، گفت: پکیج و کولر، رادیات فقط به متقاضی حقیقی اول تحویل داده می‌شود و قیمت عرصه و عیان هم به قیمت روز محاسبه خواهد شد. وام‌های ۴ تا ۷درصدی مسکن هم به قیمت روز گرفته خواهد شد تا از ورود دلالان و معامله‌گران مسکن به این بخش جلوگیری شود.

مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس با اشاره به شناسایی و اخطار به ۱۱۱ بنگاه غیرمجاز، تصریح کرد: ۵۷ بنگاه پلمب شده، قیمت مسکن پردیس تا ۳۰درصد کاهش یافته که مردم باید در این خصوص همکاری کنند.

وی با تاکید بر اینکه واحدهای خالی به امور مالیاتی معرفی خواهند شد افزود: راهکارهای قانونی دیگری هم برای کسانی که از واحدهای خود استفاده نکنند در نظر خواهیم گرفت تا نیازمندان حقیقی از واحدها بهره‌مند شوند.

محبت خواه بیان کرد: متقاضیانی که از سال ۹۰ تا به حال آورده خود را تکمیل نکردند، شامل افزایش قیمت نخواهند شد؛ ولی کسانی که تنها چند قسط دادند باید به قیمت روز باقی اقساط را پرداخت کنند.

مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس در پایان با اشاره به خروج ۲۱ پیمانکار خاطی از پروژه‌ها، گفت: تنها پیمانکارانی که از نظر فنی، مالی و اجرایی توانمندی داشته باشند حق همکاری با شرکت عمران را خواهند داشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *