۲۲۲ هکتار زمین در فیروزکوه و دماوند به طرح نهضت ملی مسکن الحاق شد

به گزارش ایرنا از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، مجتبی شهبازی روز چهارشنبه در این باره اظهار داشت: جلسه کمیسیون ماده پنج با دستور کار بررسی پرونده‌های شهر صالحیه برگزار و جهت بررسی‌های بیشتر از دستور کار کمیسیون خارج شد.

وی افزود: جلسه دوم نیز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه‌های عضو و شهرداری‌های مربوطه استان برگزار و در این جلسه با الحاق ۸۰ هکتار اراضی ولیران و شمبله در محدوده شهر دماوند و همچنین الحاق ۱۴۲ هکتار از اراضی دشت ناصر به محدوده شهر فیروزکوه جهت تامین زمین نهضت ملی مسکن و متقاضیان مشمول قانون جوانی جمعیت موافقت شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: دستور کار بعدی جلسه کارگروه امور زیربنایی بررسی موارد حریم شهرهای اسلامشهر، باقرشهر، باغستان، رباط کریم، وحیدیه، جوادآباد، فردوسیه، ملارد، دماوند و لواسان بود که به صورت کامل موارد بررسی، تدقیق، نهایی و مصوب شد.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در پایان همچنین از بررسی موارد مربوط به خارج از حریم شهرهای ری، ورامین، رباط کریم، پیشوا و فیروزکوه خبر داد.

بر اساس این گراش، از دیگر موارد جلسه پر کار امروز که ۶ ساعت به طول انجامید بررسی طرح هادی روستای زرد بند واقع در بخش رودبار قصران شمیرانات و طرح هادی دهک صفادشت ملارد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *