بنیاد مسکن انقلاب برای مردم آسیب دیده از آبگرفتگی در خوزستان واحد مسکونی می‌سازد

گروه استان‌ها-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: آبگرفتگی اخیر در خوزستان باعث تخریب یک هزار واحد و آسیب به ۲ هزار واحد در بندر ماهشهر و امام خمینی شده است.

 

 

مسعود انصاریان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز؛ اظهار داشت: در بندر ماهشهر یک هزار واحد مسکونی به دلیل آبگرفتگی‌های اخیر تخریب شده که باید احداث شوند.

وی افزود: بیش از 2 هزار واحد مسکونی نیاز به تعمیر دارد که تاکنون ثبت سامانه شده است، البته عملیات ثبت سامانه هنوز ادامه دارد. بیشترین خسارت آبگرفتگی ناشی از بارندگی اخیر به شهر بندرامام وارد شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: در ماهشهر ارزیابی میدانی واحدهای مسکونی خسارت دیده از آبگرفتگی به اتمام رسیده و ثبت پرونده‌ها در سامانه در حال انجام است.

وی بیان داشت: فراخوان مراجعه و تشکیل پرونده برای مردم بندر امام به صورت پیامک‌هایی ارسال شده است. پرونده تعدادی از خسارت دیدگان آماده شده که برای افتتاح حساب به سیستم بانکی اعلام شده‌اند.

این مقام مسئول اظهار داشت: تکمیل پرونده‌های خسارت دیدگان در حال آماده سازی است و در انتظار مشخص شدن بانک‌های عامل از طرف بانک مرکزی هستیم تا متقاضیان را به آنجا هدایت کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *