مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی نهضت ملی مسکن در ۲۸ استان انجام شد

به گزارش ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «مجید کیانپور» بخشی از اقدامات آن شرکت را در انجام مطالعات ژئوتکنیک برای مشارکت در اجرای بهینه طرح نهضت ملی مسکن تشریح کرد و افزود: از آغاز دولت سیزدهم با تاکید وزیر راه و شهرسازی وقت، همکاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای اجرا و تکمیل پروژه نهضت ملی مسکن آغاز شد و هم اکنون نیز تداوم دارد.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه از روزهای آغاز به کار نهضت ملی مسکن، مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی در بیشتر استان‌هایی که در این زمینه ثبت تقاضا کردند انجام شد، خاطرنشان‌کرد: تاکنون در بیش از ۲۸ استان مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی پروژه‌های نهضت ملی مسکن انجام شده و در حال انجام است.

وی از همکاری آن شرکت با اداره‌های کل راه و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همه مسوولان نهضت ملی مسکن برای ارتقای کیفیت به اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

کیانپور بیان‌داشت: بیشترین مطالعاتی که در بخش مسکن توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در حال انجام است در استان‌های تهران، مرکزی، اصفهان و فارس ثبت شده است و بیشترین همراهی و همکاری را با اداره‌های کل راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید داشتیم.

همکاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بخش خصوصی تقویت می‌شود

وی با بیان اینکه نزدیک به ۷۶ درصد خدماتی که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ارائه‌ می‌دهد مربوط به مجموعه وزرات راه و شهرسازی است، گفت: هم اینک خدمات مناسبی در پروژه‌های مختلف عمرانی و مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی در حال ارایه است و در تلاش هستیم تا همکاری خود را با بخش خصوصی تقویت کنیم.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: هم‌اکنون در استان تهران، شرکت آزمایشگاه در بیشتر پروژه‌های مربوط به شهرهای جدید حضور مستقیم دارد و همکاری خوبی را با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران داریم.

وی ادامه‌داد: در یک ماه و نیم گذشته با نزدیک به ۶۰ پیمانکار و کارفرمای استان تهران که در شهرهای رباط کریم و نسیم‌شهر مشغول به فعالیت هستند، پنج‌هزار و ۱۰۰ متر حفاری برای موضوع ژئوتکنیک داشتیم که در قالب ۲۰۵ گمانه مطالعات ژئوتکنیکی آن در حال انجام است.

کیانپور، همکاری با بانک مسکن در پروژه یک‌هزار واحدی قرچک ورامین را یکی دیگر از اقدامات آن شرکت عنوان کرد و گفت: مطالعات ژئوتکنیک این طرح در کمترین زمان ممکن انجام و تحویل کارفرما شد.

وی توضیح‌داد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با شهر جدید پردیس، پرند، هشتگرد و اندیشه، تفاهم‌نامه‌هایی در قالب کنترل کیفیت منعقد کرده و کارهای با خوبی در حال انجام است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *