معاون وزیر راه در گفت‌وگو با تسنیم: ‌آخوندی ‌یک واحد هم از مسکن‌های مهر ‌را افتتاح نکرد

گروه استان‌ها ـ معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آقای آخوندی راست گفتند که یک واحد مسکن مهر را افتتاح نکردند، گفت: چون که یک میلیون و ۵۰ هزار واحد مسکن مهر را خود من افتتاح کردم.

 

احمد اصغری‌مهرآبادی در حاشیه سفر خود به استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار  تسنیم در  زنجان‌اظهار داشت: دولت بعدی مکلف است که طرح ملی مسکن را ادامه دهد چرا که وقتی در دولت‌های هفتم و هشتم طرح استیجاری آغاز شد بخشی از آن باقی ماند و نهایتا دولت نهم و دهم آن را اجرا کرد.

وی در پاسخ به اینکه پس چرا دولت یازدهم طرح مسکن مهر دولت دهم را اجرا نکرد، گفت: من به عنوان قائم مقام عباس آخوندی در طرح مسکن مهر حضور داشتم و فقط بنده یک میلیون و 50 هزار واحد مسکن مهر را افتتاح کردم.

مدیرعامل سازمان ملی و مسکن و معاون وزیر راه و شهرسازی در واکنش به اظهارات عباس آخوندی در خصوص اینکه وی اعلام کرده بود که افتخار من این است که حتی یک واحد مسکن مهر را افتتاح نکرده‌ام گفت: عباس آخوندی منظورش این نبود که در دولت یازدهم واحد مسکن مهر افتتاح نشده است بلکه منظورش این بود که شخص خودشان افتتاح نکردند و درست هم گفتند چرا که تمام واحدها را بنده افتتاح کردم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *