وام فوری مسکن بدون نیاز به ضامن را چطور دریافت کنیم؟

بانک مسکن به منظور ارائه وام ارزان و بدون نیاز به ضامن، طرح «صفر در صفر» را برای مشتریان خود تدارک دیده است. افراد با استفاده از این طرح امکان بهره گیری از تسهیلات 200 میلیون تومانی را خواهند داشت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک مسکن یکی از مجموعه‌های اصلی در پرداخت تسهیلات خرید مسکن از طریق عقود و اوراق مختلف محسوب می‌شود. حال همین بانک به منظور کاهش هزینه‌های مردم در شرایط تورمی کنونی، اقدام به ارائه وام فوری بدون ضامن به مشتریان واجد شرایط خود کرده است. بانک مسکن این وام فوری را در قالب طرح صفر در صفر به متقاضیان واجد شرایط ارائه می‌دهد.

افراد می‌توانند با بهره گیری از طرح صفر در صفر بانک مسکن تا سقف 200 میلیون تومان وام دریافت کنند. کف مبلغ این وام هم 10 میلیون تومان اعلام شده است. افراد به منظور استفاده از این نوع وام نباید هیچ بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. در ضمن سپرده‌های زیر 10 میلیون تومان امکان استفاده از تسهیلات طرح صفر در صفر بانک مسکن را ندارند.
جزئیات تسهیلات طرح صفر در صفر

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این نوع تسهیلات 60 ماه در بخش مسکن و 24 ماه در بخش غیر مسکن است. نوع ضمانت اصلی تسهیلات صفر در صفر بانک مسکن، مسدودی سپرده بوده و افراد تا پایان بازپرداخت اقساط خود امکان استفاده از آن را ندارند.

به این منظور افراد باید در بانک مسکن سپرده قرض الحسنه داشته باشند. بعد از افتتاح حساب سپرده، متقاضیان این امکان را دارند تا 85 درصد مبلغ حساب خود وام بدون سود دریافت کنند. ضمنا در این طرح، سودی به وام گیرندگان تعلق نمی‌گیرد. در صورتی که فرد بتواند از سقف تسهیلات اعطایی این طرح استفاده کند باید ماهیانه 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان قسط بپردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *