چه تعدادی امروز از مسکن ملی حذف می‌شوند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز 5 دیماه 99 آخرین مهلت متقاضیان واجد شرایط طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این باره گفته بود: تاکنون 240 هزار متقاضی طرح ملی مسکن تعیین‌ تکلیف شده اند و 60 هزار نفر باقیمانده تا 5 دیماه (امروز)برای واریز آورده اولیه خود فرصت دارند، در غیراینصورت از سامانه حذف و از لیست ذخیره 160 هزار نفری جایگزین این افراد خواهد شد.

محمود محمودزاده تاکید کرد: افرادی که نسبت به واریز اولیه وجه اقدام ملی مسکن اقدام نکنند از لیست حذف می‌شوند.

وی پیش تر با اشاره به فرصت 5 روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه گفته بود: متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه کنند.

محمودزاده افزود: وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه ای روی تعیین تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته‌اند آورده اولیه خود را واریز کنند تا پایان ماه جاری فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام کنند.

وی ادامه داد: در غیر اینصورت این متقاضیان از پروژه‌های طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان جدید جایگزین آنها می‌شوند. متقاضیانی که به هر دلیل پیامک واریز وجه را دریافت نکرده‌اند تا یکشنبه آینده برای این کار مهلت دارند.

معاون وزیر مسکن و ساختمان با یادآوری این که مبلغ واریز اولیه حدود 40 میلیون تومان است، گفت: متقاضیان طرح ملی مسکن انصرافی هم پس از فرصت 5 روزه می‌توانند به بانک مراجعه کرده و مبالغ واریزی خود را -کمتر از 40 میلیون تومان- برداشت کنند.

محمودزاده با تاکید بر این که طرح ملی مسکن برای متقاضیان موثر ساخته می شود، اظهار کرد: پروژه‌های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت‌های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحدها به کار گرفته شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *