۱۰۳ پروژه در ۱۴ شهر جدید آماده افتتاح است

به گزارش ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، این پروژه‌ها شامل چهار پروژه با ۶۳۰ میلیون ریال اعتبار با اشتغال‌زایی ۱۲۰ نفر در شهر جدید اندیشه، ۱۹ پروژه به اعتبار یک‌هزار و ۱۴۶ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۷۵۲ نفر در شهر جدید پردیس، هشت پروژه با اعتبار ۸۶۸ میلیون ریال اعتبار با اشتغال‌زایی ۳۰۰ نفر در شهر جدید پرند، ۳سه پروژه با اعتبار یک‌هزار و ۳۱۷ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۴۲۵ نفر در شهر جدید مهستان، ۱۴ پروژه با اعتبار ۷۲۹ میلیون ریال با اشتغال‌زایی ۱۸۵ نفر در فولادشهر و پنج پروژه با اعتبار ۳۳۲ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۷۵ نفر در شهر جدید مجلسی از جمله افتتاح‌هایی است که در شهرهای جدید سراسر کشور انجام می‌شود.

همچنین ۶ پروژه با اعتبار یک‌هزار و ۳۷۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۱۰۷ نفر در شهر جدید صدرا، ۱۲ پروژه با اعتبار ۵۴۱ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۳۰ نفر در شهر جدید بینالود، چهار پروژه با اعتبار ۳۴۸ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۳۰ نفر در شهر جدید گلبهار، هفت پروژه با اعتبار ۲۱۷ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۷۵ نفر در شهر جدید رامشار، ۲ پروژه با اعتبار ۱۶۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۲۰ نفر در شهر جدید رامین، پنج پروژه با اعتبار ۴۸۴ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۱۴۹ نفر در شیرین‌شهر، ۱۲ پروژه با اعتبار یک‌هزار و ۲۱۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۶۷ نفر در شهر جدید سهند و ۲ پروژه با اعتبار ۲۵ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۱۲ نفر در شهر جدید علوی، از دیگر پروژه‌هایی است که توسط شرکت عمران شهرهای جدید به افتتاح می‌رسد.

افتتاح‌های هفته دولت شرکت عمران شهرهای جدید به تفکیک کاربری در هفته دولت نیز شامل این موارد است:

در شهر جدید بینالود در استان خراسان رضوی ۱۲ پروژه شامل پنج پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی، سه پروژه شبکه زیربنایی و چهار پروژه شبکه معابر افتتاح می‌شود.

در شهر جدید پردیس در استان تهران ۱۹ پروژه شامل ۶ پروژه آموزشی، چهار پارک و فضای سبز، چهار مرکز تجاری، ۲ فضای مذهبی و سه فضای ورزشی به افتتاح می‌رسد.

در شهر جدید پرند در استان تهران در مجموع هشت پروژه شامل ۶ پروژه آموزشی، یک پروژه مذهبی و یک پروژه روبنایی افتتاح می‌شود.

در شهر جدید سهند در استان آذربایجان‌شرقی ۱۲ پروژه شامل سه پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی، یک پروژه آموزشی، یک مرکز تجاری، سه پروژه شبکه معابر و چهار پروژه روبنایی بهره‌برداری می‌شود.

در شهر جدید صدرا در استان فارس، ۶ پروژه شامل یک پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی، ۲ پروژه زیربنایی، ۲ پروژه شبکه معابر و یک پروژه مذهبی، به بهره‌برداری می‌رسد.

در شهر جدید علوی در استان هرمزگان نیز در مجموع ۲ پروژه شامل پارک و فضای سبز و ورزشی افتتاح می‌شود.

در شهر جدید مجلسی در استان اصفهان در مجموع پنج پروژه شامل یک پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی، ۲ پروژه آموزشی، یک پارک و فضای سبز و یک پروژه زیربنایی بهره‌برداری می‌شود.

برنامه افتتاح برای شهر جدید اندیشه در استان تهران نیز در مجموع چهار پروژه شامل یک پروژه زیربنایی، ۲ پروژه فرهنگی و یک پروژه ورزشی است.

در شهر جدید رامشار در استان سیستان و بلوچستان در مجموع افتتاح هفت پروژه برنامه‌ریزی شده است که شامل یک پارک و فضای سبز، پنج شبکه زیربنایی و یک پروژه فرهنگی است.

در شهر جدید رامین در استان نیز ۲ پروژه شامل یک پارک و فضای سبز و یک فضای ورزشی افتتاح می‌شود.

در شهر جدید شیرین‌شهر در استان خوزستان نیز در مجموع پنج پروژه افتتاح می‌شود که این پروژه‌ها شامل یک فضای آموزشی، یک پارک و فضای سبز، یک شبکه زیربنایی، یک پروژه شبکه معابر و یک پروژه ورزشی است.

در شهر جدید فولاد شهر در استان اصفهان افتتاح ۱۴ پروژه شامل ۲ پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی، یک پارک و فضای سبز، ۲ مرکز تجاری، یک شبکه زیربنایی، چهار شبکه معابر، ۲ مرکز فرهنگی، یک مرکز مذهبی و یک پروژه روبنایی در برنامه است.

در شهر جدید گلبهار در استان خراسان رضوی نیز چهار پروژه شامل ۲ پروژه آموزشی و ۲ پروژه تجاری افتتاح می‌شود.

در شهر جدید هشتگرد در استان البرز ۲ پروژه شامل یک پروژه آماده‌سازی و محوطه‌سازی و یک پروژه ورزشی به بهره‌برداری می‌رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *