واریز ۱۶ هزار و ۲۵۷ میلیارد تومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن: تاکنون ۴۵۱ هزار و ۹۲۳ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در بانک افتتاح حساب کرده‌اند که از این میزان ۲۵۹ هزار و ۳۱۲ نفر آورده خود را واریز کرده‌اند
۱۶ هزار و ۲۵۷ میلیارد تومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن پرداخت شدبه گزارش خبرگزاري صدا و سيما،  محمود شایان در برنامه میز اقتصاد خبر 14  گفت: از این میزان ۸ هزار و ۸۱۹ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۷ هزار و ۴۳۸ میلیاردتومان از محل تسهیلات است.

مدیرعامل بانک مسکن افزود: تاکنون ۴۵۱ هزار و ۹۲۳ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در بانک افتتاح حساب کرده‌اند که از این میزان ۲۵۹ هزار و ۳۱۲ نفر آورده خود را واریز کرده‌اند.

به گفته شایان، از محل تسهیلات نیز تاکنون ۷ هزار و ۴۳۸ میلیاردتومان به حساب سازندگان پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک مسکن افزود: تعداد ۲۵۵ هزار و ۴۷۹ واحد در قالب ۲۱ هزار و ۹۴۹ پروژه به بانک برای انعقاد قرار داد معرفی شده که از این تعداد، ۷۹ هزار و ۹۰۰ واحد قراردادهایشان منعقد شده است و مبلغ تسهیلات منقعد شده ۲۷ هزار و ۱۴ میلیاردتومان است.

گفتنی است، طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح‌های دولت سیزدهم در بخش مسکن است که احداث ۴ میلیون واحد مسکونی طی ۴ سال دولت سیزدهم را در برنامه قرار داده است. به گفته وزیر راه و شهرسازی تاکنون اراضی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تامین شده است که یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد از این اراضی کاربری مسکونی دارند و مابقی نیز در مرحله تغییر کاربری و الحاق به محدوده هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *